Hakkımızda

Şirketimiz 18 yılı aşkın bir süredir endüstriyel zemin uygulama alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe kendisini kanıtlamış ve bu konuda kendisinden fazlası ile söz ettirmiştir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini ve iş kalitesini ön planda tutan şirketimiz, özellikle endüstriyel zemin kaplamalarında uzmanlaşmış olup bu alanda ülkemizin sayılı şirketlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Bu başarımızın sırrı; uzman ekip, en yeni teknoloji ve kaliteli hizmettir. Ataklar İnşaat yaptığı işlerde teknolojiyi ön planda tutarak hizmet vermektedir. Bu sebeple yaptığımız işler kesinlikle kalite odaklıdır. Şirket olarak çok geniş ekip ve ekipmanlara sahip olduğumuz için aynı anda birden fazla şantiyede hizmet verebilmekteyiz.

Bugüne kadar ülkemizin saygın kuruluşlarından birçoğu zemin kaplamalarında Ataklar İnşaat'ı tercih etmiştir. Bunun ana nedeni firmamızın göstermiş olduğu titizlik ve kaliteli hizmettir. Ataklar İnşaat teknolojinin bütün yeniliklerinden faydalanmakta olup, uygulamalarına bunu başarı ile yansıtabilmektedir.

Hedefimiz: Sektördeki gelişmeleri takiben çıtamızı en üst seviyeye taşımaktır. Bu amacımıza ulaşmamızdaki en önemli etken siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır. Türkiye genelinde 8.000.000 m2'yi aşkın referansımızla siz değerli müşterilerimizi arkamıza alarak bu alanda var olduğumuzu dünyaya da kanıtlayacağız

Çözüm Ortaklarımız

AkçanSA

Çözüm Ortaklarımız

İletişim

İkitelli OSB Mahallesi Esenler Sanayi Sitesi

3. Blok Apt. No: 2

Başakşehir, 34480 İSTANBUL

info@ataklarinsaat.com

0 212 620 41 19 0 533 740 72 56

0 212 620 41 19 0 532 552 61 79